Dhëndri i cili u paralizua në një aksident para martese, arriti të “çohet” në këmbë për dasmë (Foto)

Një dhëndër i mbetur i paralizuar në një aksident duke mbetur kështu i palëvizshëm, ka bërë gjithçka që në ditën e dasmës së tij të qëndrojë në këmbë.

James Thrope, 29, gati vdiq dhe u tha se ai kurrë nuk do të eci përsëri pasi ka pësuar dëmtime të mëdha kurrizore gjatë aksidentit, transmeton Indeksonline.

Zjarrfikësi nga Bostoni, LINSC bërë diçka të veçantë që të mund të qëndronte në këmbë gjatë kurorëzimit në dasmën e tij me të fejuarën Michaela Waston, 33 vjeçare.

Pak më shumë se një vit aksident, çifti u martua në një dasmën në një kështjellë romantike në Grantham gjatë ditës së djeshme.

Ai përdori një kornizë të veçantë që të mund të bënte betimin e martesës në këmbë, e pastaj edhe të bënte vallëzimin e parë si burrë e grua së bashku.StrugaLajm

42632c7900000578-4700936-image-a-22_1500208411636

42632c4900000578-4700936-image-a-2_1500207327639

42632c7500000578-4700936-the_retired_firefighter_was_able_to_do_his_first_dance_with_mich-m-10_1500207666160

In : Aktuale

Loading...
loading...