Dhunuesi që sulmoi Ziadin Selën ‘reklamohet”në facebook (Foto)

Agjencia e lajmeve INA, sjell reagimin e njërit nga protestuesit e dhunshëm dhe barbarë nda liderit të LR-PDSH-së, Ziadin Sela.StrugaLajm

StrugaLajm
In : Aktuale

Loading...
loading...