Dhurata që la pa fjalë Luizin në mes të Londrës

Luiz Ejlli ka ndarë pak minuta më parë një video në profilin e tij në Instagram ku tregon një dhuratë speciale që i kanë bërë fansat e tij nga Anglia.

Shqiponja dykrenare që mban Luizin dhe Kiarën në ditët e tyre të dasmës. Kjo dhuratë ka emocionuar këngëtarin.

“Një zotëri i nderuar, Hamdi Domazeti nga Londra ka 1 javë që ma ka sjellë një dhuratë dhe unë tani e hapa dhe u magjepsa.StrugaLajm

Se sheh mallin e shqiptarëve që kanë për vendlindjen. Është diçka e jashtëzakonshme, shumë e bukur”, shprhehet Luizi i emocionuar.

https://www.instagram.com/reel/CuW2_I6ocYB/embed/captioned/?cr=1&v=14&wp=500&rd=https%3A%2F%2Fwww.kosovarja-ks.com&rp=%2Fdhurata-qe-la-pa-fjale-luizin-ne-mes-te-londres%2F#%7B%22ci%22%3A0%2C%22os%22%3A1747.3999999985099%7D

In : Showbiz

Loading...
loading...