Olta Gixhari ekspozon linjat trupore gjatë pushimeve luksoze në Capri

Aktorja e njohur shqiptare, Olta Gaxhiari, është duke shijuar së fundmi disa ditë të mira pushimi.

Dhe për t’u freskuar në të ngrohtin e verës, ajo ka zgjedhur ishullin Capri – një nga destinacionet më luksoze të Italisë.

Aktorja e cila është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, nuk nguroi të ndante me ndjekësit e saj të shumtë disa fotografi dhe video nga pushimet e saj.

Foto: Olta Gixhari/Instagram

Imazhet përfshinin paraqitje të saj me bikini, në kuvertën e një jahti – teksa shijonte bukuritë ujore të Caprit.

Ish-banorja e edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania, dukej më se atraktive teksa vinte në pah linjat e saj të tonifikuara të trupit.StrugaLajm

Foto: Olta Gixhari/Instagram

Aktorja durrësake është komentuar gjithmonë për trupin dhe bukurinë e saj, duke u shquar si një prej femrave më të bukura të kinemasë shqiptare.

Foto: Olta Gixhari/Instagram

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ana e ndjekësve të saj nuk kanë munguar – shumica prej të cilëve e kanë komplimentuar për linjat e saj.

Foto: Olta Gixhari/Instagram
Foto: Olta Gixhari/Instagram
Foto: Olta Gixhari/Instagram
Loading…


loading…