Dimoski:Sulm me thikë në Strugë!

Në Spitalin e Strugës dje rreth orës 15.10 minuta është sjellur 31 vjeçari nga Struga i cili ka qënë i lënduar me thikë në pjesën e stomakut ku dhe është mbajtur për shërim. Zëdhënësi i SPB – së Stefan Dimoski informon se policia me të marr njoftimin nga Spitali ka hetuar rastin duke ardhur në përfundim se i lënduari është lënduar me thikë nga vëllai i tij më i ri pas një përplasje verbale dhe fizike.Nga policia informojnë se pas hetimit të plotë pritet që të ngrihet procedur penale ndaj vëllait të të lënduarit.(Strugalajm.com)

 StrugaLajm

In : Aktuale, Struge

Loading...
loading...