Dridhet’ Reali, ja kundërshtari i mundshëm në fazën tjetër të Championsit

Pas humbjes së thellë 3-1 përballë Tottenhamit, Reali i Madridit në fazën tjetër rrezikon të ndeshet me një kundërshtar më të fortë në Champions League.

“Los Blancos” e humbën vendin e parë në grup dhe tani rrezikojnë seriozisht një kundërshtar të fortë në shortin e fazës së dytë të garës.

Nëse grupet qëndrojnë ashtu siç janë tani, Real Madrid mund të ballafaqohet me kundërshtar të mëdhenj si: Paris Saint-Germain, Manchester City, Liverpool, Man Utd ose Roma janë opsionet më të vështira për ekipin e Zinedine Zidane.StrugaLajm

In : Aktuale, Sport

Loading...
loading...