Dymbëdhjet vjeçari sulmon me thikë babain dhe vëllain!

Dymbëdhjetë vjeçari nga Shkupi, mbrëmë rreth orës 02:10 pas mesnate, pas një përleshje familjare, e ka sulmuar dhe lënduar babain e tij D.S (37) në pjesën e sipërme të krahut, ndërsa vëllaun e tij 15 vjeçar në këmbën e majtë.

Dy të lënduarit janë dërguar në Qendrën Urgjente me ndihmën e Ndihmës së Shpejtë, ku janë konstatuar lëndime trupore, ndërsa pas ndihmës së ofruar, janë liruar në kurim shtëpiak.

SPB Shkup po ndërmer masa për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rastit.StrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...