Flamurtari i Ladorishtit e nis me fitore kampionatin

Ka filluar kampionati edhe në ligën e tretë të jugperëndimit ku përballë janë vendosur ekipi I Veleshtës dhe ai I Flamurtarit të Ladorishtit.Fati këtë herë ishte me ekipin e Flamurtarit i cili arriti të shënojë 3 gola ndërsa pranoi vetëm 1.Atmosfera e takimit ishte  mbreslënëse si në fushë ashtu edhe te tifozëria .Nga ekipi I Flamurtarit sivjet janë optimist se do të arrijnë të marrin primatin në ligën e dytë të Jugperëndimit kjo falë pregadiytjes dhe ekipit që kanë ndërtuar në këtë sezon(Struglajm.com)

StrugaLajm
In : Aktuale, Sport

Loading...
loading...