Gjendet i vdekur një person në Shkup

Një djalë 19-vjeçar nga Shkupi gjatë ditës së djeshme është gjetur i vdekur në një shtëpi të braktisur në rrugën “Pero Nakov” në Shkup.StrugaLajmStrugaLajm

Sipas informacioneve nga Ministria e Brendshme, tek i ndjeri R.U. nuk ka pasur shenja dhune.StrugaLajm

Vendi i ngjarjes është inspektuar nga ekipi i SPB- Shkup dhe me urdhër të prokurorit, trupi i të ndjerit është dorëzuar për autopsi./Telegrafi/

In : Aktuale

Loading...
loading...