I riu gjendet i vdekur në Nerez, ja emri dhe foto!

Informacioni i fundit për shkupjanin e zhdukur, që sot paradite vërshoi rrjetet sociale, është se ai është gjetur i vdekur, shkruan Dosie.mk.

StrugaLajm

Siç transmeton Lajm, atë e kanë gjetur të vdekur në Nerez, kolegët e tij nga një kompani programerësh. Policia është njoftuar për rastin dhe priten detaje. Bëhet fjalë për 32 vjeçarin Goran Atanasovski.

In : Aktuale

Loading...
loading...