Ia merr shtëpinë për fajde

Një person nga fshati Radostë të Rahovecit ka njoftuar në Polici se në vitin 2014 kishte marrë para me fajde nga një person dhe në pamundësi të kthimit të parave i dyshuari ia ka marrë shtëpinë.

Njësitë policore kanë arrestuar dy të dyshuar.

Gjatë kontrollit tek të njëjtit është gjetur dhe konfiskuar një pistoletë me 30 fishekë. Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.StrugaLajm

In : Rajoni

Loading...
loading...