Dy të vdekur në Gjermani nga të shtënat në Mynih

Dy persona e kanë humbur jetën pas të shtënave në Mynih, raportojnë mediat gjermane.

Policia e kryeqytetit bavarez njoftoi sot se situata është “nën kontroll” dhe se momentalisht nuk ekziston rrezik për qytetarët.

StrugaLajm

Sipas mediave lokale, të shtënat ndodhën në një vend ndërtimi. Një zëdhënës i policisë citohet të ketë thënë se autoritetet punojnë për zbardhjen e rastit ku një burrë vrau një tjetër dhe më pas kreu vetëvrasje.

In : Aktuale

Loading...
loading...