Ja cilën ministri do t’a drejtoj Izet Mexhiti

Lideri i Lëvizjes Demokratike Izet Mexhiti do të zv/kryeministër i parë dhe ministër i Ekologjisë.

Lajmi bëhet i ditur nga bashkëpunëtorët e tij.

“Live me zv.Kryeministrin e parë dhe ministrin e ekologjisë❤️StrugaLajm

Afrim Gashi do të jetë ne katër (4) vitet e ardhshme Kryetar i Parlamenti t! #Urime”, ka shkruar Xhem LLamallari.

In : Aktuale

Loading...
loading...