Ja formacionet zyrtare Maqedoni-Shqipëri

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Maqedoni – Shqipëri

Kombëtarja e Maqedonisë dhe Kombëtarja e Shqipërisë kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të kualifikimeve për Kupën e Botës.

Ndeshja ndërmjet këtyre dy Kombëtareve do të zhvillohet nga ora 20:45.

 

In : Aktuale

Loading...
loading...