Kapet me drogë në rrugën Strugë-Dibër, arrestohet 29 vjeçari

Më 27 tetor 2020, në ora 19:15, afër një ndërtese biznesi në rrugën rajonale Strugë-Dibër, gjatë një kontrolli të kryer ndaj 29-vjeçarit T.R. nga Ohri, i cili ishte në automjetin e pasagjerëve “Peugeot 206”, me targa të Ohrit, iu gjet dhe u konfiskua kokainë.Ai u ndaluar në stacionin policor, dhe pritet procedimi i të njëjtit njofton SPB- Ohër, pa specifikuar sasinë e kokainës .StrugaLajmStrugaLajm

StrugaLajm
In : Aktuale

Loading...
loading...