Kasami do të realizoi takim me Ministrin e punëve të jashtme të Shqipërisë

Kryetari i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami brenda kësaj jave do të realizoi takim me Ministrin e punëve të jashtme të Shqipërisë, Ditmir Bushatin.

Sipas burimeve brenda Besës, në këtë takim do të bashkëbisedohet për aktualitetin politikë në vend dhe në veçanti për referendumin.

Gjithashtu nga partia e Kasamit bëjnë me dije se këtë javë ai do të zhvilloi takime intenzive me qytetarët për referendum të suksesshëm.StrugaLajm
Loading…


loading…