Ledina Çelo vazhdon të publikojë fotografi provokuese në bikini

Këngëtarja shqiptare, Ledina Çelo, është rikthyer së fundmi në vendlindje.

Ledina vazhdon të publikojë fotografi provokuese në bikini nga pushimet në vendlindje duke marr kështu vëmendjen me linjat trupore

Ajo është duke shijuar disa ditë të mira pushimi në jugun e Shqipërisë, teksa vazhdimisht ka ndarë me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga momentet që po shijon atje.

Në të shumtën e rasteve, nuk mungojnë edhe imazhet provokuese.

Së fundmi, këngëtarja nga Tirana publikoi për fansat disa fotografi të reja nga plazhi, ku është shfaqur mjaft atraktive teksa ka pozuar në bikini.

Në një prej fotografive të publikuara, ajo është shfaqur e shtrirë në diell, teksa ka ekspozuar të pasmet e saj atraktive.

“Një ditë vërtetë e nxehtë”, shkroi Ledina në mbishkrimin e këtyre fotografive.

Këngëtarja e njohur përndryshe ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor, ndërsa duket se nuk është në planet e afërta, pasi dëshiron të shijojë pushimet fillimisht.

Mgid

Mgid

Loading...
loading...Loading…


loading…