“Luçi”i Strugës me fanelën e Kombëtares!

Blerton Sheji apo siç i thonë tifozët struganë, Luçi, siç duket po ia del mirë me Kombëtaren Shqiptare të Futbollit. Talenti i FC Struga Trim Lum u ftua kohë më parë nga Kombëtarja U19 dhe po kalon kohë të mira me këtë të fundit dhe sipas gjitha gjasave Luçi ua ka mbushur mendjen edhe krerëve të Federatës Shqiptare.StrugaLajm

StrugaLajm
In : Aktuale, Sport

Loading...
loading...