Mërgata e Zvicrës sot pret Ziadin Selën dhe Ymer Ymerin

Me ftesë të mërgatës strugane në Zvicër, kryetari i Aleancës për Shqiptarët i shoqëruar nga bartësi i listës për këshilltarë për në Këshillin e Strugës, z. Ymer Ymeri do të marrin pjesë në tubimin elektoral, që do të mbahet në në Hotel Toss, Zucherstrasse 106, Ëinterthur me fillim në orën 18:00.

Nga Zvicra, do të jepen mesazhet për mbështetjen e Aleancës për Shqiptarët.
Tubimi do të transmetohet në kohë reale, ndërsa shfrytëzojmë rastin t’I ftojmë të gjithë të jenë të pranishëm!
Bashkë , Si një aleancë e vërtetë, me aleancën e vërtetë, me Aleancën për Shqiptarët!StrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...