Modelja vë meshkujt në provë/ Vendos kamerën në xhepin e pasëm, reagimet e tyre (VIDEO)

Një modele seksi e bërë e famshme në rrjetet sociale ka kapur në “flagrancë” të gjithë meshkujt që shohin të pasmet e saj.

Ajo vendosi të bëjë një eksperiment duke futur celularin në xhepin e pasëm dhe duke mbajtur kamerën hapur.

Alexas Morgan, 24 vjeç, nga Majemi i Floridës, publikoi videon për 4.1 milionë ndjekësit e saj.

Rezultatet e eksperimentit ishin me shumicën e meshkujve që kthenin kokën për ta parë atë.

Më poshtë pamjet:

In : Aktuale

Loading...
loading...