Ndërtesa nën rrënoja, njerëz në panik/Pamjet e para nga Turqia pas tërmetit!(Foto)

Turqia është goditur nga një tërmet i fuqishëm me madhësi 6.6. Lëkundjet me epiqendër në Izmir, u ndjenë në Egje, Marmara, përfshirë Stambollin dhe Bursën. Pamjet e para nga Turqia, raportojnë për dëme të mëdha. Lëkundjet kanë rrënuar të paktën 7 ndërtesa të larta, por ende nuk është raportuar për humbje jete./L.F-dritare.net

Ndërtesa nën rrënoja, njerëz në panik/Pamjet e para nga
Ndërtesa nën rrënoja, njerëz në panik/Pamjet e para nga
Ndërtesa nën rrënoja, njerëz në panik/Pamjet e para nga
Ndërtesa nën rrënoja, njerëz në panik/Pamjet e para nga
Ndërtesa nën rrënoja, njerëz në panik/Pamjet e para nga
Ndërtesa nën rrënoja, njerëz në panik/Pamjet e para nga
Ndërtesa nën rrënoja, njerëz në panik/Pamjet e para nga

StrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...