Një vrarë dhe një i plagosur ,konfirmon Spitali i Strugës

Një i vrarë dhe një i plagosur është bilanci i incidentit të armatosur në Pohum të Strugës.Rexhep Dauti drejtor i Spitalit të Strugës konfirmon se drejt këtij institucioni kanë ardhur dy persona nga të cilët njëri pa shenja jete ,ndërsa tjetri me plagë nga armë zjarri por pas ndërhyrjes së mjekëve gjendja i është stabilizuar dhe është jashtë rrezikut për jetën.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Pohum të Strugës ku një person i tretë ka goditur me armë të ndjerin dhe të plagosurin.(Strugalajm.com)

In : Aktuale, Struge

Loading...
loading...