Nora Istrefi sjell pamje të reja nga festa e ditëlindjes, merr vëmendje me dukjen elegante në fustan të zi

Këngëtarja e njohur, Nora Istrefi ditë më parë ka festuar ditëlindjen e 36-të me një aheng ku morën pjesë personat e saj më të afërt, familjar dhe miq.Përmbajtja rifillon pas shpalljes.

Krahas fotove që shpërndau po atë natë, Nora së fundmi solli edhe disa të tjera në të cilat bashkëngjiti edhe një shkrim ku ka falënderuar të gjithë ata që ia zbukuruan këtë ditë të veçantë për të.

Për dukjen në ditëlindje, krijuesja e hitit “Sa t’kom dasht” zgjodhi një fustan të zi transparent në pjesën e gjoksit që ia theksonte në mënyrë të përkryera linjat joshëse të trupit.StrugaLajm

Foto: Nora Istrefi/Instagram

“Rrugëtimi i jetës time ka qenë jashtëzakonisht i mirë për mu dhe për këtë e falënderoj Zotin. Faleminderit edhe njerëzve të mi të dashur që ma zbukuruan ditëlindjen, dhe krejt juve që ma keni uruar. Shumë dashuri për krejt”, ka shkruar Nora në mbishkrimin e imazheve.StrugaLajm

Foto: Nora Istrefi/Instagram

Ndërkohë, Nora së fundmi është rikthyer me një projekt të ri muzikor “Më mungon” e që e solli të shoqëruar dhe me klip.


Loading...
loading...