Pozuan nudo në mes të rrugës/ Modelet ukrainase “nuk zënë” mend, pas Dubait arrestohen në Malin e Zi

Modelet ukrainase sërish janë në telashe. Pasi u arrestuan në Dubai, pasi pozuan nudo në hotelin luksoz, ata janë vendosur sërish në pranga, këtë herë, jo shumë larg Shqipërisë, në Mal të Zi. “The Sun”, ka publikuar fotot, ku modelet shfaqen nudo në një autostradë të Malit të Zi.

Nga temperaturat e larta, ata shihen teksa spërkasin njëra-tjetrën me ujë të rrjedhshëm. Fotot në fjalë kanë marrë reagime të shumta në rrjete sociale, por ky veprim ka rënë ndesh me rregullat e autoriteteve malazeze, të cilët i kanë arrestuar menjëherë vajzat.

Modelet, pas një periudhe heshtjeje, u rishfaqën sërish disa ditë më parë. Ato vizatuan në të pasmet e tyre flamurin e Anglisë dhe shfaqën hapur mbështetjen për djemtë e Gareth Southgate.

foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri

Loading...
loading...

Loading…


loading…