Prrenjas/ 58 vjeçari zhduket nga banesa, veshjet i gjenden në afërsi të rezervuarit! Kushëriri denoncon në polici, ja çfarë dyshohet

 

Një 58 vjeçar në Prrenjas i identifikuar si Xh.D, dyshohet se është mbytur në rezervuar.

Denoncimi është bërë nga kushëriri i tij Y.M i cili rreth orës 01:00 të mëngjesit të sotëm ka telefonuar në polici për të treguar se ai dhe familjarë të tjerë kishin gjetur veshjet dhe biçikletën e 58 vjeçarit jashtë rezervuarit.

58 vjeçari, ishte larguar nga banesa që prej mëngjesit të ditës së djeshme (24 prill).StrugaLajm

Ndërkohë në vendngjarje, kanë mbërritur polumbarët e RENEA-s të cilët së bashku me familjarët po kryejnë kërkimet për gjetjen e trupit të 58 vjeçarit.

In : Aktuale

Loading...
loading...