Rrahje masive në Shkup

Në një restorant në rrugën “Bosnja dhe Hercegovina” në Shkup ka ndodhur një rrahje mes gjashtë personave të pa njohur deri tani për autoritetet e vendit.

Në këtë përkeshje është lënduar një i ri me incialet N.N(22) nga Shkupi ku është goditur në anën e djatht të syrit më pastaj mënjëher  është hospitalizuar në spitalin e përgjithshëm të Shkupit “8-Shtatori”,  ku më pastaj është transferuar në Qendrën klinike “Nënë Tereza”.

Nga ana e mjekut ju është konstatuar lëndime të rënda trupore ku është ndaluar për mjekim në Spital. Po merren të gjitha masat për zbardhjen e rastit, thonë nga MPB.StrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...