Sela dhe Kasami bashkë në fushatë

Dy liderët e partive shqiptare, Bilall Kasami i Lëvizjes BESA dhe ai i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela kanë planifikuar që sot të zhvillojnë aktivitete të përbashkëta në Komunën e Tetovës. Fillimisht, ata do të realizojnë takim me intelektualët e shquar shqiptarë në Universitetin e Evropës Juglindore.
Më pas, Kasami dhe Sela do të zhvillojnë takime me qytetarë në Tetovë.

StrugaLajm
In : Aktuale

Loading...
loading...