Shigjeta:Struga dhe Venediku komuna motra…

Pas reshjeve të shumta që kapluan vendin tonë, dhe gjithë ballkanin perendimor edhe në Strugë u shfaqen probleme të natyrave të ndryshme. Gjithmonë në kohën e dimrit autoritetet, dimri i befason dhe i gjen të pa pregatitur njofton shigjeta.net

Bëhet fjalë për reshjet e shiut të cilat shëndërruan Strugën në qytetin identik me Venedikun.

Duke parë nga afër dhe nga qytetarët e brengosur, vendosem të bëjmë një shkrim për problemet që na tangojnë me shpresë që do të zgjidhen dhe nuk do të pësojë qyteti nga neglizheca.StrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...