Shkëndija niset drejt Milanos,Destani inkurajon lojtarët

Lojtarët dhe stafi i klubit futbollistik Shkëndija, në mesditë janë nisur nga aeroporti i Shkupit drejtë Milanos, klubi tetovar të enjten në mbrëmje ballafaqohet me Milanin në kuadër të Europa League. Lojtarët nga aeroporti i Shkupit janë përcjellë nga vet pronari i klubit Lazim Destani. Ai paraprakisht përmes një porosie në FB kishte falënderuar lojtarët për suksesin ndaj Vardarit ndeshjet në ligën evropiane dhe ndërsa ka inkurajuar ata për sfidën ndaj Milanit.

StrugaLajm
In : Aktuale

Loading...
loading...