Struga asnjë, Maqedonia 13 raste me koronavirus në 24 orët e fundit

Në 24 orët e fundit në Maqedoni janë regjistruar 13 raste të reja me koronavirus. Ndërkohë edhe për sot nuk raportohen raste të reja në Strugë mëson Strugalajm nga Ministria e Shëndetësisë . Ndërkohë një dhënë interesante është se Shkupi nuk ka regjistruar të infektuar të rinj,Kumanova një rast, Prilepi 3,Tetova 3,Manastir 1 dhe Velesi 5.StrugaLajm

StrugaLajm
In : Aktuale

Loading...
loading...