Struga e”mbytur”në tym,kush duhet të reagojë!

 

Sokol Dauti

Nuk kisha komentuar asnjeher ne lidhje me politiken ne Struge, por kjo qe ndodh eshte e tmerrshme.

Si ka mundesi qe ka 2-3 dit e gjith Struga me rrethine eshte mbytur ne tym e nderkoh populli ben selfie me darka e dreka, ore si ka mundesi qe mos e ngrejn zerin fare. Partit ben namin per te nxjerr 2-3-4 deputet ne kete zone, gjoja sa me shum deputet aq me mire, por kur nuk flasin asnje fjale ska cna duhen fare. Ore ka perfaqesues ky popull apo jo? Po kompetentet e Komunes pse bejn gjume? Ku jan me cfar merren?
Te semuresh popullin dhe femijet e ty me doren tende eshte Krim.

Ja moret frymen Strugës o te pangopur.StrugaLajm

Mund te me thot dikush qe a ka shpres ne ate vend?

 
Loading…


loading…