Rikthehet ‘Rambo’, zbulohet data e publikimit (FOTO)


Filmi i njohur ‘Rambo’ po rikthehet për një seri të fundit. Aktorin e njohur, Sylvester Stallone do ta shohim edhe një herë në rolin e John Rambo i cili do të lançohet në kinema këtë vit.

Filmi ‘Rambo: Last Blood’ do të lançohet me 20 shtator të këtij viti dhe pritet të bëjë një debutim të madh për shkak të suksesit në të kaluarën.

Filmi do të vijë me regji të Adrian Grunberg dhe skenar të Matt Cirulnick.

Kujtojmë që Stalone së fundi ka luajtur rolin e John Rambo në ‘Rambo’ të vitit 2008, i cili grumbulloi mbi 113 milionë në arkat filmike.

Image

Loading...
loading...Loading…


loading…