Strugani përfshihet në aksident në Shqipëri

Një strugan është përfshirë mbrëmë në një aksident në Qafë Thanë.Aksidenti ndodhi në rrugën Librazhdë-Prrenjas në afërsi të pikës kufitare të Qafë Thanës.

Në përplasjen direkte ndërmjet dy veturave njëra e drejtuar nga një qytetar i Strugës dhe një qytetari të Tiranës janë lënduar 6 persona të cilëve ndihma e parë u është dhën në Spitalin e Librazhdit.Të lënduarit janë jashtë rrezikut për jetën.(Strugalajm.com)


StrugaLajm
Loading…


loading…