Ja si do të jetë moti sot

Sot po mban mot me diell, i ngrohtë dhe me vranësirë mesatare. Gjatë orëve të pasdites pritet të shtohen vranësirat dhe në disa vende mund të ketë reshje të shiut.

Temperatura minimale do të jetë prej 11 deri në 18 gradë celcius, ndërsa gjatë ditës do të lëvizë prej 26 deri 35 gradë celcius.StrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...