Strugani, vdes pasi shkon mysafir në Ohër

Në një shtëpi në rrugën “Goce Dellçev” në Ohër të shtunën në mbrëmje në ora 22:30 vdiq Q. F. 62 vjeç nga fshati Llabunishtë të Strugës. Siç njoftoi MPB , ai kishte shkuar për vizitë te B.B. 51 vjeç, ku është sëmurë dhe ka ra në dysheme. Nga mjeku i qendrës mjekësore të Ohrit është konstatuar vdekja. SPB-Ohër ka kryer hetimin dhe me urdhër të prokurorit publik trupi është transferuar për obduksion.

StrugaLajm
In : Aktuale

Loading...
loading...