Sulmohet shoferi i linjës Llabunishtë-Strugë

Stefan Dimoski, zëdhënës i policisë për rajonin e Ohrit dhe Strugës njofton se ka ngritur padi penale ndaj një qytetari të Strugës se ka sulmuar fizikishtë shoferin e linjës së furgonit Llabunishtë-Strugë .I dyshuari para disa ditëve ka sulmuar shoferin 34 vjecar duke shkaktuar lëndime të lehta .Policia sipas Dimoskit po heton rastin për të zbuluar motivet e këtij sulmi.(Strugalajm.com)

StrugaLajm
In : Aktuale

Loading...
loading...