Sulmon policin procedohet 53 vjeçari!

Në rrugën “Momçillo Jordanoski” në Ohër dje rreth orës 18.00 gjatë një kontrolli rutinor të policisë një zyrtar i policisë është sulmuar nga një 53 vjeçar po nga Ohri.

I njëjti është ndaluar nga policia dhe pas dokumentimit të rastit i njëjti do procedohet.(Strugalajm.com)StrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...