Tërmet në Maqedoni ,ja ku ishte epiqendra

Një tërmet është regjistruar mbrëmë në Maqedoni.

Magnituda ishte 2 gradë të shkallës Rihter, dhe epiqendra ka qenë 14 kilometra në jugperëndim të Kërçovës, ose 72 kilometra në verilindje të Elbasanit.

Thellësia është 15 kilometra.StrugaLajm
Loading…


loading…