Tërmeti sërish kaloi në Strugë dhe Ohër!

Tërmet i lehtë është regjistruar sërish sot në Ohër dhe rrethinë.Tërmeti ka ndodhur rreth orës 4 të mëngjesit  me magnitudë 2.9 shkallë  sipas Rihterit. Sipas të dhënave të deritanishme, tërmeti është ndjerë në Ohër dhe në Strugë me epiqendër në Kosel.(Strugalajm.com)

 StrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...