Tragjedi gjermane: Zjarri djeg të gjallë 4 fëmijë dhe një të rritur (VIDEO)


Pesë persona, 4 prej të cilëve janë fëmijë kanë humbur jetën si pasojë e një zjarri në Nuremberg të Gjermanisë.
Zjarri shpërtheu në një ndërtesë të vogël banimi, ndërsa nuk dihen ende shkaqet.

Ngjarja ndodhi në orën 3 të mëngjesit, ndërsa nga flakët morën plagë edhe 4 persona të tjerë të cilët u dërguan në spital.

Po punohet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

SPONSO

In : Aktuale

Loading...
loading...