Tragjike, këngëtari i njohur nga Kosova vret gruan, vajzën dhe më pas veten

Këngëtari i njohur kosovar i muzikës me çifteli, Sami Veseli ka vrarë bashkëshorten, vajzën e tij dhe më pas ka vrarë edhe veten.

Veseli i cili me origjinë ishte nga qyteti i Ferizajit, prej shumë vitesh jetonte në Gjermani.

Vrasja dyshohet të jetë kryer për motive të dobëta.

Lajmin për vdekjen e trefishtë e ka dhënë një mik i afërt i Veselit./IndeksonlineStrugaLajm

Image

L
Loading…


loading…