Transportonte shalqinjë drejt Strugës, përfshihet nga flakët kamioni në Qafë Thanë

Një ngjarje e rëndë është raportuar mëngjesin e sotëm në afërsi të Qafë Thanës mirëpo fatmirësisht pa të lënduar, njofton JOQ

Një kamion me targa shqiptare  i ngarkuar me shalqinjë që destinacion ka pasur Maqedoninë është shkrumbuar nga flakët ndërkohë që dëshmitarët e rastit janë habitur se si ka mundësi që kamioni me shalqinjë të merr flakë.StrugaLajmStrugaLajm

Menjëherë në vendngjarje ka dalë policia shqiptare  dhe zjarrfikësit për të zbuluar shkaqet e zjarrit, ndërkohë që të lënduar njerëz nuk ka mirëpo dëmi material është dukshëm i madh.StrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...