Vajza nga Shkupi në lidhje me Ronaldinjon: Me para blihet edhe shëndeti edhe fati?!


Për më shumë se pesë vite jeton dhe punon në Dubai. Bëhet fjalë për vajzën që është e përzier për nga kombësia, gjysmë maqedonase, gjysmë bullgare. Pra është Dragana Spasovska. Ajo ditëve të fundit ka qëndruar në Shkup ku për emisionin Backstage ka folur për jetën e saj. Ajo është në lidhje të afërt me futbollistin e njohur brazilian Ronaldinjo dhe se bën një jetë luksoze.

Ndiqni rrëfimin e saj:

Loading...
loading...Loading…


loading…