Veleshta, kthehet me barazim të vlefshëm nga Shkupi

Përfundon!
FK Skopje 1:1 KF Veleshta

⚽️Samet KadrioskiStrugaLajmStrugaLajm

Një barazim shumë i vlefshëm për ne duke parë kë ekip kishim përballë dhe mënyrën se si shkoi ndeshja. Vazhdojmë në vendin e tretë ndërkohë javën e ardhshme luajmë kundër ekipit të Vellazerimit nga Kercova!StrugaLajm

forcaVeleshta🔴⚫️

In : Aktuale

Loading...
loading...