Veleshta ne balotazh ndeshet me KF Besa dhe KF Fortuna

KF Veleshta 🆚 KF Besa KF Veleshta 🆚 KF Fortuna

Sot në zyrat e FFM-së u hodh shorti i ndeshjeve të balotazhit,ndeshja e parë e ekipit tonë do jetë kundër ekipit KF BESA Dobërdoll 1976 në datën 10 korrik,kurse ndeshja e dytë kundë ekipit Fortuna nga Hasanbegu në datën 13 korrik..Ndeshjet do të luhen pa prezencen e tifozeve ndërsa do të transmetohen në live streaming nga FFM-ja.Na priftë e mbara…#forcaVeleshta❤️🖤

Loading...
loading...Loading…


loading…