“Veleshta” nuk di të ndalet e fiton në Bogovinjë “Dritën”

KF Drita 0:1 KF Veleshta

Tjetër triumf, sërish Altin Lloga⚽️💪

Me një angazhim te madh dhe motiv maksimal lojtarët tanë arrijnë fitoren 4 radhazi, duke treguar edhe njëherë shpirtin luftarak👊💪

Vazhdojmë punojmë fort dhe ngjitemi drejt kreut..

forcaVeleshta🔴⚫️

In : Aktuale

Loading...
loading...