Video të reja nga arrestimi i sulmuesit të Selës!

Sulmuesit e Zijadin Selës mbrëmë janë dërguar në Gjykatën Penale, shkruan Gazeta Lajm. Aty u morën në pyetje katër orë e gjysmë, kurse pas mesnate me pranga në duar dhe me furgon policor janë dërguar në burgun e Shutkës.

In : Aktuale

Loading...
loading...