Ndodh edhe kjo:Vjehrri rreh nusen ditën e dasmës (VIDEO)

Duhet të ishte dita më e lumtur e jetës për nusen, por u kthye në një sherr me vjehrrin. Pamje që shihni janë filmuar në një dasëm, nuk dihet se ku, ndërsa pas disa sharjesh në distancë, konflikti mes nuses dhe vjehrrit ka degjeneruar në dhunë fizike.

Në video duken të dy teksa flasin, ndërsa nusja i drejtohet me gisht duke e sharë. Fillimisht dukej si një shaka, pasi disa gra përreth shiheshin duke buzëqeshur, por kjo ngjarje brenda pak sekondave u shndërrua në rrahje të dhunshme..

StrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...