Zbulohet hajduti që vodhi dy makina te plazhi i Strugës

Për shkak të dyshimeve për kryerjen e dy veprave penale “vjedhje të rëndë”,dhe një “vjedhje” Stacioni policor në Strugë ka ngritur padi penale kundër 26 vjecarit nga  Strugë . Veprat e dyshuara i ka kryera gjatë muajit të kaluar duke u thyer xhamat dy dy makinave  të parkuara në afërsi të stadiumit të futbollit në Strugë.Duke vepruar kështu, ai vjedh paratë, rrobat, çantat dhe sendet e tjera . (Strugalajm.com)

StrugaLajm
In : Aktuale, Struge

Loading...
loading...