Zëvendës-ministrat e BDI-së dhe Aleancës (Emrat dhe Fotot)

Në opinion po qarkullojnë emrat e kandidatëve më serioz për zëvendës ministra shqiptarë në qeverinë e Zaevit, nga radhët e BDI-së dhe Aleancës, transmeton Gazeta Lajm.Si emra më të sigurt nga BDI, përmenden Rafiz Haliti, Zemri Qamili dhe Blerim Bexheti, kurse nga radhët e Aleancës për Shqiptarët përmenden emrat e Zulfi Adilit, Elmi Azirit dhe Adnan Nezirit.

StrugaLajm
In : Aktuale

Loading...
loading...